Informace

Přesunutí termínu ZAV - Jemníky

Přesunutí termínu ZAV Jemníky - 9. - 10. 5. 2020 na 19. - 20. 9.
AUCTOR Racing - LogoS ohledem na prohlášení vlády je jisté, že ZAV Jemníky v původním termínu uskutečnit nemůžeme.

Po dohodě s promotérem seriálu Edda Cup panem Paterou byl stanoven nový termín, a to 18-20.9.2020.  Registrace je prozatím smazána, a bude otevřena opět, dva měsíce před akcí.

Takže ZAV Jemníky se pojedou jako sedmý závod o víkendu 18-20.9.2020 a v tuto chvíli je kalendář ročníku 2020 pouze o devíti podnicích.


PLAYBOY WEEK - 30. 3. - 5. 4. 2020 plus AUCTOR

Playboy Week
PLAYBOY WEEK - 30. 3. - 5. 4. 2020
Zapojili jsme se do akce časopisu Playboy. Čtenáři dubnového čísla mohou využít slev partnerů, kteří inzerují v tomto čísle. Co se týče AUCTORU, tak ten se do akce zapojil poskytnutím slevy na vstupném při pořádání Mistrovství zóny střední Evropy v Rallycrossu, které se bude konat 27. - 28. června 2020 na Autodromu v Sosnové. Po předložení slevového kupónu bude odečtena sleva uvedená na kupónu. Bude se týkat všech typů vstupného (jednodenní, víkendové, rodinné).


41. Hasman klima Setkání hvězd motorsportu - 2020

Hasman klima Setkání hvězd motorsportu - 2020V sobotu 15. února se v CMK Aréně konal pátý ročník „Setkání hvězd motorsportu“, tentokrát pod záštitou firmy „Hasman klima“. Do závodu se přihlásilo 87 závodních jezdců z různých disciplín. Bylo zde zastoupenoSetkání - Josef Bartoš rally, závody do vrchu, dakar, drifty, motokros, karting, rallycross a autokros a právě autokros hrál při letošním setkání prim, když všechny stupně vítězů opanovali jezdci této disciplíny. Při těchto akcích nejde ani tak o výsledek, jako spíš o setkání s kamarády a podporu dobré věci. Každopádně jsou to Filip Duřt - setkání 2020všechno závodníci a připravili všem zúčastněným krásnou podívanou.

Za AUCTOR Team jsme velmi rádi, že se dařilo i našim jezdcům, z nichž hned tři se probojovali doTereza Dvořáková - setkání 2020 finálových jízd. Josef Bartoš zakončil své účinkování v B finále, když dojel jako sedmý, Honza Ratajský v posledním kole poskočil na druhé, postupové místo a v rekordním čase dojel na prvním místě Radek Franc. Těsně za branami postupu skončil ve svém rekordním kole Filip Duřt a srdnatě bojovala i Tereza Dvořáková.

Stupně vítězů - setkání - B-FináleVe finále jezdci předváděli vynikající výkony a přetahovali se o desetinky. Na třetím místě nakonec skončil jezdec s nejlepším časem dne, domácí Petr Nikodém, druhý dojel po obou famózních finálových jízdách RadekVyhlášení - Hasman Klima setkání hvězd motorsportu - 2020 Franc, před kterého se v posledním kole dostal stejně výborně jedoucí Petr Doležal, který tak obhájil své loňské vítězství. Vítězům za AUCTOR Team gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za perfektní podívanou.

 


40. AUCTOR Racing v roce 2020

AUCTOR Racing v roce 2020
AUCTOR Racing - LogoStejně jako v loňském roce připravujeme závody do vrchu v Jemníkách u Mladé Boleslavi. Nyní jsme v plném běhu v rámci zajišťování potřebných povolení k uspořádání tohoto závodu a v plné přípravě s plánování samotného závodu. V rámci závodu bude opět vyhlášen volný závod pro zájemce z jiných motoristických disciplín a již nyní máte možnost na této stránce nahlédnout na bližší informace k závodu, kam budeme průběžně doplňovat veškeré informace.

V plné přípravě jsme i s rallycrossovým závodem v Sosnové, který jsme se rozhodli znovu uspořádat. Závod bude vyhlášen stejně jako loni zónový a navíc k českému a slovenskému mistráku přibude velmi prestižní a obsazované Mistrovství Polska. A stejně jako loni bude tento závod vyhlášen pro Českou trofej historických automobilů a poháry Mascom CUP a RX Rallycross CUP. Na této stránce budeme průběžně doplňovat veškeré informace k závodu.

Ještě uvažujeme o několika zajímavých akcích, o kterých vás budeme samozřejmě informovat.


39. SOUHRN SEZÓNY - AUCTOR Racing s.r.o.

AUCTOR Racing s.r.o. – 2019
AUCTOR Racing s.r.o.Společnost AUCTOR Racing s.r.o. se v roce 2019 zhostila uspořádání dvou motoristických akcí a několika foto reportáží z autokrosových či rallycrossových závodů. První bylo uspořádání druhého závodu nezávislého seriálu automobilových závodů do vrchu EDDA CUP, který měl na trati meziStart EDDA CUP - Jemníky 2019 Jemníky a Bojeticemi po prvním závodu na okruhu v Mostě svou druhou zastávku. Závod se konal v posledním dubnovém víkendu. Stejně jako loni byl nad rámec divizí vyhlášených v seriálu ještě vyhlášen volný závod pro jezdce z jiných motoristických disciplín, kteří si chtěli vyzkoušet místní kopec. Do závodu se přihlásilo více jak 80 jezdců. Bohužel jak jezdeckou, tak i diváckou návštěvnost ovlivnilo chladnější počasí a během sobotního závodu i déšť, ale věrnou fanouškovskou základnu to neodradilo a včetně týmů, jež se přímo účastnily, závodu mohlo Tomáš Kučera - 2019přihlížet více jak šest set diváků. Při závodu nebylo nouze i o výlety mimo trať. Naštěstí vždy bez újmy na zdraví. Diváci se mohli najíst a napít hned ve třech stáncích, které byly rozmístěny po trati a v depu. Nejrychlejšího času 1:09,35  dosáhl na voze Mitsubishi Lancer Evo IX na trati dlouhé 2388 metrů Tomáš Kučera. Závod probíhal bez větších problémů a hned po závodech bylo domluveno mezi námi a pořadateli EDDA CUPU další opakování i v příštím roce.

Druhou akcí, které jsme se zhostili, byl rallycrossový závod v Sosnové u České Lípy. PoSosnová 2019 dlouhých čtyřech letech se na této legendární trati jel opět velký závod v rallycrossu, který byl vyhlášen jako Zónové mistrovství a dále pak jako Mistrovství České a Slovenské republiky, Česká Trofej historických automobilů, pohár Mascom Cup v Kartcrossu a jako doplňkový sobotní závod jsme zařadili v poslední době velmi oblíbený pohár RX Rallycross Cup. Vzhledem k jezdeckým a především diváckým účastem z posledních rallycrossových sezón a vzhledem k tomu, Sosnová 2019že jsme si trať v Sosnové pronajímali, řešili jsme to právě vyhlášením vícero mistrovství v rámci sosnovského závodu, abychom velké náklady spojené s uspořádáním dokázali vůbec pokrýt. Co se týče aut, tak se tímto krokem náš úmysl podařil a závodu bylo klasifikováno 141 jezdců napříč všemi mistrovstvími a poháry, jež byly vyhlášené. Bohužel divácká účast nebyla moc velká. Problém byl v souběhu několika velkých akcí, kdy například v přilehlé České Lípě probíhaly  Českolipské slavnosti a v nedalekém Liberci se konalo Sosnová 2019Mistrovství ČR v závodech do vrchu a poháru EDDA CUP, jehož pořadatelé tento závod organizačně zajišťovali. I když jsme se snažili s termínem něco udělat a s kolegy se dohodnout na jiném, tak už to nebylo možné, protože byl určen autoklubem a náš termín taktéž. Každopádně divácká účast byla asi jediné větší negativum na tomto závodě. I přes drobné problémy s prostorem se nakonec vše do depa narovnalo a závod probíhal bez jakýchkoli dalších problémů. Co se týče občerstvení, tak o diváky a týmy bylo postaráno hned šesti kiosky. Děti si mohly zaskotačit na skákacím hradě a v rámci diváckého programu mohli diváci vidět driftovací exhibici nebo nový český sportovní vůz od firmy Sigma motor, se kterým měli někteří vylosovaní šťastlivci možnost svést se s Filipem Marešem, který tento vůz pilotoval. Dost cen se rozdalo i v rámci slosovatelné vstupného.

Fotoreportáž - SlovakiaringV rámci nasávání atmosféry a získání potřebných zkušeností před naším prvním závodem v Sosnové, který jsme zaštiťovali pro Autoklub ČR, nebo pro podporu našeho AUCTOR Teamu jsme párkrát vyrazili na závody jinde pořádané. Naší první štací a vůbec první rallcrossový závod sezóny byl závod na Slovakiaringu, ze kterého jsme prováděli po celý víkend fotoreportáže od pátečních technických přejímek až po samotné finále. Mohli jste tak vidět jak to po celý víkend na závodech vypadá. Obdobnou reportáž jsme prováděli ještě ze závodu v rallycrossu v Melku a v prvních Sedlčanech a při prvním autokrosovém závodě v rakouském Hollabrunnu.

Uspořádání takovýchto akcí není možné bez podpory partnerů, bez pomoci mnoha nadšených lidí, bez spolupráce s jinými kluby a bez stovek hodin připrav. Chtěl bych tak poděkovat všem, kdo nás podpořili a podíleli se na přípravě těchto závodů a akcí. Určitě musím vyzdvihnout a Partneři ZAV 2019velmi poděkovat našemu generálnímu partnerovi, firmě ENTRY Engineerig s.r.oEntry Engineering., bez jejíhož finančního přispění, by se tyto akce jen velmi těžko realizovali, zvlášť ta v Sosnové. Samozřejmě velký dík patří všem našim dalším partnerům. Zvláštní poděkování patří i lidem, kteří jsou s námi od úplných začátků a vždy, když bylo potřeba, tak rádi pomohli. Poděkovat musím i lidem ze sedlčanského, Rx Parteneři 2019přerovského a novopackého autoklubu, kterým nebyl lhostejný český rallycross a kteří ve větším počtu pomohli s uspořádáním obnoveného závodu v Sosnové. Určitě nemohu opomenout i několik jednotlivců například z Poříčí nad Sázavou, Humpolce nebo Dolního Bousova a některých kolegů z AUCTOR Teamu, kteří do pořádání také zasáhli.

Závěrem se omlouvám za částečnou nečinnost našich webových stránek během druhé části roku, jež administrátorsky zajišťuji, ale vzhledem k náročnosti příprav, psychického vypětí a hlavně ztráty někoho velmi blízkého, jsem neměl energii v administraci pokračovat. Tento neduh je již napraven a na stránkách je vše, jak má být a již se pracuje na sezóně 2020.

                                                                            Za AUCTOR Racing s.r.o. – Lukáš Dufek


38. ZAV - 29. 4. 2019 - VÝSLEDKY SLOSOVÁNÍ - DIVÁCKÁ TOMBOLA - ZAV JEMNÍKY

29. 4. 2019 - VÝSLEDKY SLOSOVÁNÍ - DIVÁCKÁ TOMBOLA - ZAV JEMNÍKY

Přidáváme informace týkající se slosovatelného vstupného. Níže uvádíme seznam cen s uvedením výherními vstupenky.

Ceny pro vítěze a ceny do divácké tomboly věnovaly firmy MP Autodíly, Barvy Boleslav, Mapa Spontex CE, Auto Kelly, Laureta Auto, Auto Moto Dobrovice, Pneu Boháček, Würth a hlavní diváckou cenu věnovala firma Mistr Topič.

O ceny a formě jejich převzetí se přihlašte na telefonu 606611485.

Předem děkuji - Lukáš Dufek

Výsledky

Výledky losování

 

1. Cena
Hlavní cena

 

 

 

2. - 4. Cena
2 - 4. cena - MOP

 

 

 

5. Cena
5. cena

 

 

 

6. Cena
6. cena

 

 

 

7. - 8. Cena
7 - 8. cena

 

 

 

9. - 10. Cena
9 - 10. cena

 

 

 

11. - 12. Cena
11 - 12. cena

 

 

 

13. - 20. Cena
Akce jichž se týkají tyto ceny se připravují. Od výherce se převezme konakt a bude o předání ceny za včasu informován.


37. Páté Dakarské setkání - Sosnová - 24.3.2019

2019 - Sosnová - DakarV neděli 24. března se konal pátý ročník dakarského setkání. Na trati byly k vidění speciály, které v lednu brázdily slavnou dakarskou rally. K vidění byly i ofroad speciály z truck trialu, kaskadérská šou a driftovací exibice. Pár fotek z depa a z ze sosnovské trati nejdete ZDE.

 


36. ZAV - Volný závod - Jemníky - Bojetice 27. - 28. dubna

ZAV - INFORMACE K VOLNÉMU ZÁVODU - JEMNÍKY - BOJETICE - 27. - 28. dubna 2019

Volný závod - ZAV
Pro zájemce o účast v závodu do vrchu v Jemníkách u Mladé Boleslavi, jež nesplňují technická pravidla vozů ve vyhlášených třídách seriálu Edda Cup, byla mezi pořadateli stejně jako v loňském roce domluvena možnost startu ve volném závodu za podmínek uvedených v tomto článku a ve vypsaných třídách.1. Všeobecné předpisy

Vozidlo musí být vybaveno základními bezpečnostními prvky jako jsou rám, pásy, sportovní sedačka, odpojovač elektrických obvodů a je doporučen hasící přístroj. Např. vozidla, jež splňují výše uvedené minimálně v amatérských rally, rallycrossových či autokrosových pohárech, ve kterých je toto vyžadováno. V případě nejistoty kontaktujte pořadatele.

2 . Vyhlášené třídy

  I. Divize do 1400 ccmVolný závod - ZAV

 II. Divize do 1600 ccm

III. Divize nad 1600 ccm

IV. Speciály – bez omezení obsahu (např. 4x4,….)

Podmínka pro vyhlášení třídy je účast minimální tří jezdců v dané divizi. Pokud bude méně, jezdec se přiřadí do třídy nadřazené. Vzhledem k propustnosti tratě a nastaveného limitu (15 jezdců) pro zájemce o volný závod prosíme o včasné přihlášení. Pokud nebude do 19. 4. přihlášen dostatečný počet jezdců v daných divizích, bude vyhlášena pouze třída IV. V případě většího zájmu by byl vytvořen pořadník náhradníků.

Vzhledem k provázanosti přihlášek s připravou časomíry a navedení přihlášených jezdců do systému se prosím přihlašujte na stránkách EDDA CUPu. Pro přihlášení je potřeba se nejdříve registrovat.

3. Systém závodu

- dle pravidel EDDA CUPU = dvoudenní závod - vždy 2 tréninkové + 2 ostré jízdy


35. ZSE - Rallycross Sosnová 2019 - 1. Průběžné info

ZSE - RALLYCROSS SOSNOVÁ 2019 - 1. PRŮBĚŽNÉ INFO
AUCTOR RacingVážení fanoušci českého rallycrossu přinášíme vám touto cestou 1. průběžné informace z připravovaného combacku na rallycrossovou trať v Sosnové u České Lípy.

SLUŽBY - zdravotní zajištění, zachranáři, časomíra, odtahy,.... - ZAJIŠTĚNY
POŘADATELÉ - ve spolupráci se sedlčanskými pořadateli pracujeme na složení pořadatelského týmu. 
DOPROVODNÝ PROGRAM - pracujeme na několika velmi zajímavých verzích a věříme, že budete určitě spokojeni.
OSTATNÍ - v řešení

PRO INFO - první zálohová platba za pronájem areálu zaplacena.


34. Nabídka spolupráce - AUCTOR Racing 2019

NABÍDKA SPOLUPRÁCE - AUCTOR RACING 2019
Nabídka 2019Na stránky byla umístěna v menu nová záložka "Nabídka spolupráce". Neleznete zde veškeré informace týkající se propagace našich partnerů na akcích jež budeme letos pořádat, včetně nabídky pro rok 2019. V případě zájmu stát se naším partnerem nás prosím kontaktujte. Budeme rádi za jakoukoli podporu.

Dále bychom chtěli touto cestou nabídnout zájemcům a dobrovolníků možnost zúčastnit se našich akcí jako pořadatelé. V současné době skládáme týmy pro jejich pořadatelské pokrytí. Bližší info připravujeme, v případě vážného zájmu nás můžete kontaktovat a místo si zarezervovat.


« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | »