Rally

INFO - Rally je druh automobilových soutěží, které se konají na běžných komunikacích nejrůznějších úrovní.
Škoda Felicia Kit Car 1996Spojovací etapy se odbývají na otevřených komunikacích, kde musejí účastníci dodržovat všechny dopravní předpisy. Posádky jsou povinny přijet na minutu přesně do časové kontroly, rozhodující jsou úseky uzavřené pro běžný provoz. Tady se elektronicky měří čas průzezdu od pevného startu do letmého cíle s přesností na jednu desetinu sekundy. Součet časů ze všech měřených úseků a penalizací z časových kontrol určují výsledek.

 

2021 - předběžné kalendáře rally a sprintrally jsou vydány. Uvidíme jak se popasují s nepříznivou dobou pořadatelé ČMPR, ASR Série či Amatér rally a jiných amatérský rally soutěží.

2020
- v této atypické sezóně se Kamil Berka v rámci režie svého týmu zúčastnil pouze dvou amatérských závodů v Bělé pod Bezdězem. V obou obsadil pódiová umístění, když skončil na druhém a třetím místě.

 

2019 - Za AUCTOR Team z.s. měl v tomto roce nastupovat nový jezdec týmu, Kamil Berka, který jezdí sKamil Berka krásným vozem Subaru Impreza STi 4x4. Bohužel se opravy z velké rány z minulé sezóny značně protáhly a start do této sezóny se díky tomu značně opozdil a nakonec nebyl v rámci týmu podporován.  Tento jezdec se doposud soustředil na Českomoravský pohár v Rally - ČMPR a uvidíme, zda zavítá na soutěže i v rámci některých ze závodů MČR nebo Sprint rally.