Informace

Hasman klima Setkání hvězd motorsportu - 2020V sobotu 15. února se v CMK Aréně konal pátý ročník „Setkání hvězd motorsportu“, tentokrát pod záštitou firmy „Hasman klima“. Do závodu se přihlásilo 87 závodních jezdců z různých disciplín. Bylo zde zastoupenoSetkání - Josef Bartoš rally, závody do vrchu, dakar, drifty, motokros, karting, rallycross a autokros a právě autokros hrál při letošním setkání prim, když všechny stupně vítězů opanovali jezdci této disciplíny. Při těchto akcích nejde ani tak o výsledek, jako spíš o setkání s kamarády a podporu dobré věci. Každopádně jsou to Filip Duřt - setkání 2020všechno závodníci a připravili všem zúčastněným krásnou podívanou.

Za AUCTOR Team jsme velmi rádi, že se dařilo i našim jezdcům, z nichž hned tři se probojovali doTereza Dvořáková - setkání 2020 finálových jízd. Josef Bartoš zakončil své účinkování v B finále, když dojel jako sedmý, Honza Ratajský v posledním kole poskočil na druhé, postupové místo a v rekordním čase dojel na prvním místě Radek Franc. Těsně za branami postupu skončil ve svém rekordním kole Filip Duřt a srdnatě bojovala i Tereza Dvořáková.

Stupně vítězů - setkání - B-FináleVe finále jezdci předváděli vynikající výkony a přetahovali se o desetinky. Na třetím místě nakonec skončil jezdec s nejlepším časem dne, domácí Petr Nikodém, druhý dojel po obou famózních finálových jízdách RadekVyhlášení - Hasman Klima setkání hvězd motorsportu - 2020 Franc, před kterého se v posledním kole dostal stejně výborně jedoucí Petr Doležal, který tak obhájil své loňské vítězství. Vítězům za AUCTOR Team gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za perfektní podívanou.