Informace

8. Autokros MČR + Amatérský autokros

Jezdci AUCTOR Teamu absolvovalli o víkendu 21. - 22. dubna první závod MČR v Autokrosu v Humpolci a 5. května pak druhý závod v amatérských autokrosových pohárech Kosice a Radeč Cupu. Bližší informace připravujeme.


7. Krátký komentář - ZAV Jemníky - Bojetice

Krátký komentář z druhého závodu Edda Cupu – Jemníky – Bojetice – 27. – 29. dubna 2018

                O posledním dubnovém víkendu se konal druhý závod nezávislého seriálu automobilů do vrchu EDDA CUP, který zavítal poprvé ve své historii na trať mezi Jemníky a Bojeticemi nedaleko Mladé Boleslavi. Do závodu bylo předběžně přihlášeno 120 jezdců v rámci seriálu a volného závodu. Nakonec dorazilo a v obou závodech bylo klasifikováno dohromady 93 jezdců. Oba závodní dny probíhaly za bezproblémového průběhu a za krásného počasí, které přilákalo slušnou řádku diváků.

                S tratí si nejlépe po oba dny poradil Tomáš Košek s Mitsubishi EVO VI v divizi závodních speciálů nad 2000, když zajel svou nejrychlejší jízdu v sobotním závodě časem 1:08,89 na trati o délce 2,39 kilometru. Druhým nejrychlejším jezdcem byl Lukáš Kubíček, jehož nejrychlejší čas byl 1:11,44, kterého dosáhl v nedělním závodě, taktéž na voze Mitsubishi specifikace EVO III a ve stejné divizi. Třetího nejrychlejšího času 1:12,50, pak dosáhl Jiří Vrkoslav s Citroenem C2 v divizi E-1600, kterého dosáhl ve své úplně první jízdě hodně rozevlátým stylem, kdy po lehkému katu nevěděl,jestli má cílem projet po dvou pravých nebo po dvou levých kolech.

                                                                                                                           


6. Krátké výsledkové info z víkendových závodů

Sobota výsledky

1.část - N-1400 - H1150
2.část - H-1300 - H2 + VZ

Neděle výsledky

1.část - N-1400 - N-2000
2.část - N+2000  - E+2000
3.část - E+2000 2WD - H+2000
4.část - H2 + VZ

Bližší informace o závodu připravujeme.


5. Informace pro jezdce a týmy

Informace pro jezdce a týmy
V areálu první části depa (případně i druhé) se bude možné připojit k elektrice. Kdo bude mít zájem, kontaktujte po přijetí pana Kroutila. Cena za připojení 200,-Kč / tým.

V areálu je vybavená autodílna, takže v případě nenadálých údálostí je možné využít např. svářečku či přezutí gum (do určitých rozměrů).


4. POZVÁNKA - EDDA CUP - JEMNÍKY BOJETICE - 28. - 29. DUBNA

POZVÁNKA - Závody do vrchu - JEMNÍKY BOJETICE - 28. - 29. DUBNA
Zveme všechny příznivce motoristického sportu na tento víkend 28. – 29. Dubna, kdy se na trati mezi Jemníky a Bojeticemi koná druhý závod seriálu EDDA Cup.


3. AUCTOR Racing a 2. závod EDDA CUP

AUCTOR Racing momentálně finalizuje s přípravami pořádání 2. Závodu seriálu automobilových závodů do vrchu EDDA CUP, který se bude konat na trati mezi Jemníky a Bojeticemi v termínu 27. – 29. dubna 2018. Již v tuto chvíli je přihlášeno 119 jezdců.

16. dubna bylo na stánkách EDDA CUPu vyvěšeno zvláštní ustanovení k závodu -


2. Jezdci AUCTOR Teamu v Sedlčanech

Jezdci AUCTOR Teamu absolvovali první letošní závody v Sedlčanech. Milan Vlasák v divizi do 1600 ccm a Vašek Smutný v divizi buggy poháněných jednou nápravou. Bližší info připravujeme.


1. Bližší informace k volnému závodu

Pro zájemce o účast v závodu do vrchu v Jemníkách u Mladé Boleslavi, jež nesplňují technická pravidla vozů ve vyhlášených třídách seriálu Edda Cup, byla mezi pořadateli domluvena možnost startu ve volném závodu za podmínek uvedených v tomto článku a ve vypsaných třídách.


« | 1 2 3 4 | »