Informace

Informace pro jezdce a týmy
V areálu první části depa (případně i druhé) se bude možné připojit k elektrice. Kdo bude mít zájem, kontaktujte po přijetí pana Kroutila. Cena za připojení 200,-Kč / tým.

V areálu je vybavená autodílna, takže v případě nenadálých údálostí je možné využít např. svářečku či přezutí gum (do určitých rozměrů).

Občerstvení zajišťuje firma pana Landsingra, která standardně jezdí s EDDA CUPem. V případě potřeby je v blízké Dobrovici (cca 1,5 km) otevřeno v dopoledních hodinách několik obchodů a funguje zde i několik dobře vybavených večerek (otevřeno do 20.ti hodin). Dále je pak možné dojet do cca 7 km vzdálené Mladé Boleslavi.

Bude-li mít někdo chuť se po svých výkonech schladit, může navštívit Boleslavský Aquapark, který je cca 5 km od depa. Kdo po vodě netouží a nebude dostatečně sportovně vyžit, může navštívit cca 1 km od depa vyhlášenou kuželnu, případně zajít na ČFL, kde v sobotu od 17.ti hodin hraje místní klub FK Dobrovice. Případně pokud budete chtít zabavit svůj tým, můžete ho nasměrovat do Dobrovického muzea , kde vás seznámí s historií a  výrobou cukru v největším cukrovaru v republice.